0

Dzień Kobiet już za rogiem, a Ty nie wiesz, co podarować bliskim Twojemu sercu i zaprzyjaźnionym paniom? Kwiaty i czekoladki to niewątpliwie wspaniała tradycja, jednak żeby niewiasty w pełni poczuły klimat swojego święta, warto wybrać prezent nie tak oczywisty, za to aromatyczny i zwykle chętnie konsumowany, czyli pyszną kawę! Ziarnista lub mielona, łagodna lub intensywna Arabica — kawa na Dzień Kobiet może mieć wiele postaci, dlatego postaraj się dowiedzieć, którą z nich preferuje obdarowywana, zanim zaskoczysz ją miłym gestem. Zależnie od relacji, jakie łączą Cię z konkretną kobietą, możesz ograniczyć prezent na Dzień Kobiet do przewiązanej wstążką kawy, wybrać cały zestaw prezentowy kaw lub wręczyć kawę wraz z profesjonalnym pokazem baristycznym we własnym wykonaniu — poznaj nasze pomysły!

Kawa — idealny prezent dla kobiet w pracy

Dzień Kobiet to święto mające długą historię zarówno w Polsce, jak i na świecie. Dawniej w naszym kraju był to dzień uroczyście obchodzony w zakładach pracy. Dziś wszystko zależy od atmosfery i stosunków panujących między pracującymi wspólnie ludźmi. Niemniej, nie ma wątpliwości, że kawa to doskonały prezent na Dzień Kobiet w pracy. W takich okolicznościach warto nawet przedłożyć miłą atmosferę nad firmową hierarchię. Wręczenie upominku będzie miłym gestem zarówno w przypadku pracowników, jak i szefostwa. Dobrej jakości kawa na Dzień Kobiet to sympatyczny sposób na subtelne docenienie wkładu kobiet w rozwój firmy. Inny pomysł na prezent na Dzień Kobiet w pracy to kawa wzbogacona eleganckim zestawem filiżanek, które mogą na stałe pozostać w firmowej kuchni. Wspólna kawa na Dzień Kobiet to także dobry pomysł na przełamanie lodów w kontaktach z koleżanką z pracy!

Kawa jako prezent dla kobiety bliskiej Twojemu sercu

Mama, babcia, siostra? Zapewne istnieje niejedna bliska Ci kobieta, której 8 marca chcesz sprawić przyjemność. Wspaniały aromat i głębia smaku działają na zmysły, więc spotkanie przy filiżance pysznej kawy może okazać się nie tylko chwilą wspólnie spędzonego czasu, ale doznaniem wręcz magicznym. Wybierając prezent dla kobiety, z którą łączą Cię bliższe relacje, pokuś się o upominek, który zostanie z nią na dłużej. Dobrym pomysłem jest nie tylko kawa na Dzień Kobiet i dołączone do niej ciasto. Stwórz większy zestaw dla prawdziwej kawoszki! Poza zestawami prezentowymi samych kaw na uwagę zasługują akcesoria do kawy. Szczególnie ciekawym wariantem prezentowym są zachwycające starannością wykonania, ręcznie malowane filiżanki do kawy.Do kawy możesz też dołączyć kawiarkę, młynek, czy spieniacz mleka. To praktyczny prezent na Dzień Kobiet, który posłuży przez długi czas!

Kawa jako prezent dla ukochanej

Kawa to także bez wątpienia świetny pomysł na prezent dla kobiety, z którą żyjesz! Pozwól, by intensywny aromat świeżo parzonej kawy obudził ją, pozytywnie nastrajając na cały dzień. Do filiżanki jej ulubionej kawy przygotuj pyszne śniadanie i znajdź czas na wspólny posiłek. Jako że dla wielu osób sam rytuał parzenia kawy ma duże znaczenie, możesz poczekać, aż wybranka zawita w kuchni. Pozwól jej obserwować, jak przygotowujesz dla niej napój bogów (i bogiń!). Wcześniej poczytaj o zwyczajach profesjonalistów, naucz się przygotowywać kawę na różne sposoby i na jeden poranek zostań jej osobistym baristą! A może pokusisz się o kilka dodatkowych przepisów na napoje kawowe? Na stronie MK Cafe znajdziesz propozycje, które sprawdzą się także po południu. To prawdziwa przyjemność, gdy po pracy oboje zechcecie zregenerować siły!

Dla kobiet ceniących smak aromatycznej “małej czarnej” każda okazja jest dobra, by napić się kawy w miłym towarzystwie. W wielu sytuacjach możesz też potraktować ją jako upominek, dlatego z powodzeniem wykorzystasz kawę jako prezent na Dzień Kobiet. Tylko od Ciebie zależy, czy będzie to niezobowiązujący, miły gest dla znajomej z pracy, czy może pełen uczuć i zaangażowania prezent dla kobiety najważniejszej w Twoim życiu!