0

Miód wielokwiatowy z maliną 430g

PLN 31.99
Wysyłamy w 48h

Kremowy miód o wyrazistym kwiatowym aromacie i naturalnie słodkim smaku. Te właściwości pochodzą z olejków eterycznych kwiatów, z których zbierany jest nektar – dlatego charakter miodu wielokwiatowego jest złożony, wielowymiarowy, a przy tym odpowiednio zbalansowany. To sprawia, że jest on jednym z najpopularniejszych i powszechnie używanych rodzajów pszczelego miodu. Dodatek malin nadaje mu piękną czerwoną barwę oraz delikatnie przełamuje słodycz nutami owocowymi. Stanowi idealny składnik śniadań, deserów, polew do lodów oraz dodatek do herbaty.

Prawdziwy miód ulega krystalizacji. Możesz przywrócić go do postaci płynnej podgrzewając do 40oC. Na co dzień jednak chroń go przed działaniem promieni słonecznych oraz nie przechowuj w temperaturze powyżej 18oC.

Zawiera 2% liofilizowanej maliny.


Miód wielokwiatowy z maliną, masa netto: 430g
Składniki: miód nektarowy wielokwiatowy 98%, liofilizowana malina 2%
Opis

Nasz miód pochodzi ze sprawdzonych Pasiek Rodziny Sadowskich i produkowany jest z nektaru, który powstaje na Północy Mazowsza oraz na Kujawach. Wszystko co trafia do słoika pochodzi wyłącznie z natury, co potwierdza doskonały smak i aromat. Dzięki wiedzy i pasji producenta, mamy pewność, że miód jest świeży i najwyższej jakości.


Miód przechowuj w ciemnym i chłodnym miejscu.
Opinie

Brak opinii

Dodaj opinię
Ocena *
*
*