0

Kawy mielone

Filtrowanie
Sortowanie
Kawa mielona MK Cafe Premium 500g Kawa mielona MK Cafe Premium 500g

Kawa mielona MK Cafe Premium 500g

PLN 36.61 PLN 23.99
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 23,99 zł/ 47,98‬ zł/kg
Kawa mielona MK Premium 225g Kawa mielona MK Premium 225g

Kawa mielona MK Premium 225g

PLN 21.99 PLN 15.99
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 15,99zł/ 71,07zł/kg
MK Cafe Feelings 250g mielona MK Cafe Feelings 250g mielona

MK Cafe Feelings 250g mielona

PLN 13.61 PLN 12.99
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 12,99 zł/ 51,96 zł/kg
MK Cafe Sahara 250g MK Cafe Sahara 250g

MK Cafe Sahara 250g

PLN 22.85 PLN 11.99
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 11,99zł/ 47,96‬zł/kg
MK Cafe Mildano 250g MK Cafe Mildano 250g

MK Cafe Mildano 250g

PLN 22.93 PLN 13.90
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 13,90 zł / 55,60 zł/kg

Tworzona przez MK Cafe kawa mielona o harmonijnym smaku to kompozycja, do której wykorzystano wysokiej jakości ziarna. To właśnie im zawdzięczamy wyjątkowy smak i aromat, jakim możesz cieszyć się podczas codziennej filiżanki najlepszej kawy. Każdy z gatunków kawy, jaki zastosowaliśmy do stworzenia wspomnianej mieszanki, przyczynił się do powstania unikalnej i kuszącej kombinacji o nietuzinkowych walorach smakowych i zapachowych. Odpowiednie, dobrze przemyślane i wyważone proporcje sprawiły, że powstała kawa o SMAKU, KTÓRY TRZEBA POCZUĆ!

Wyrazista kompozycja smaku

Prezentowana kawa mielona urzeka intensywnym smakiem - długo wyczuwalnym i pozwalającym zagłębić się w bukiecie nuty mlecznej czekolady, melona oraz orzecha. Do produkcji MK Cafe wykorzystywane są tylko najlepsze ziarna, dlatego już po pierwszej filiżance poczujesz, że kolejny dzień również rozpoczniesz od naszej kawy. Średnia intensywność jest idealnym rozwiązaniem dla osób lubiących balans między delikatnością a esencjonalnością zaparzonego napoju. Ogromna wiedza i doświadczenie sprawiły, że możemy Ci zaoferować najlepsze kawy polecane przez smakoszy i baristów z całego świata. Kawa mielona o niskim poziomie kwasowości będzie stanowić świetny wybór dla osób ceniących wyważoną słodycz, jaka pozostaje w ustach po każdym łyku naszej wyjątkowej kawy. Z kolei dzięki zawartości kofeiny możesz być pewien, że każda filiżanka zapewni Ci energię do pracy i wielu innych codziennych wyzwań.

Propozycja przygotowania

Aby zapewnić sobie najlepsze doznania podczas chwili relaksu z kawą MK Cafe, warto przygotować ją na jeden z poniższych sposobów. Nasz produkt idealnie sprawdzi się jako kawa mielona do ekspresu, która będzie świetna na każdą okazję i pozwoli wydobyć najwięcej smaku i aromatu. Może być to również kawa mielona do kawiarki - zaparzona w ten sposób pozwoli przyjemnej woni roznieść się po całym salonie i wodzić za nos wszystkich smakoszy. Każda z metod, również tradycyjna metoda parzenia sypkiej kawy, wydobywa z niej to, co najlepsze. Bez względu na to, na jaki sposób się zdecydujesz, z pewnością poczujesz wyjątkowość smaku, jaką cenią sobie zarówno bariści, jak i amatorzy kawy będącej doskonałym napojem na dobry początek dnia. Zapoznaj się z naszym asortymentem i wybierz najlepszą jakość w wydaniu MK Cafe!

Najlepsze ziarna - 100% najlepszych ziaren

Nasza kawa mielona do ekspresu powstaje z najlepszych ziaren, które najpierw dojrzewają i schną na słońcu, a następnie są przygotowywane do palenia i mielenia w naszej manufakturze zlokalizowanej w Polsce. Rzetelne podejście do każdego etapu produkcji przyczynia się do stworzenia kompozycji kawy, której smak i zapach nie pozwalają przejść obok niej obojętnie. Kawa mielona do kawiarki jest propozycją z najwyższej półki. Ze względu na swoje eleganckie opakowanie spełnia się również w roli upominku dla bliskich, rodziny, przyjaciół, współpracowników, czy kontrahentów. To propozycja o unikalnym składzie, który zapewnia nie tylko nadzwyczajny smak i niebywały aromat, ale także pozwoli Ci stanąć na nogach i sprostać wyzwaniom dnia codziennego z dodatkowym zastrzykiem energii! Zdecyduj się na najlepszy produkt, jakim jest kawa MK Cafe!