0

Kawa ziarnista MK Cafe Select 6x1kg

PLN 245.94
Wysyłamy w 48h
Intensywna kompozycja świeżo palonych ziaren stworzona dla amatorów wyrazistych 
i mocnych kaw. Wdzięczne połączenie charakteru zdecydowanej Robusty ze szlachetnym aromatem Arabiki zaowocowało idealną mieszanką na co dzień. Dzięki pełnemu body, wyrazistym nutom gorzkiej czekolady i przypraw korzennych zalety MK Cafe Select poczujesz zarówno w kawach czarnych, jak również w tych z dodatkiem mleka. 
Zawartość zestawu
  • Kawa ziarnista MK Cafe Select 1kg
  • Kawa ziarnista MK Cafe Select 1kg
  • Kawa ziarnista MK Cafe Select 1kg
  • Kawa ziarnista MK Cafe Select 1kg
  • Kawa ziarnista MK Cafe Select 1kg
  • Kawa ziarnista MK Cafe Select 1kg
Opis

Odkryj MK CAFE Select- kompozycję ziaren stworzoną dla miłośników kaw o intensywnym smaku. Wyjątkowe połączenie szlachetnego aromatu Arabiki z wyrazistym charakterem Robusty zaowocowało mieszanką idealną na co dzień. Delektuj się jej aksamitnym smakiem oraz charakterystycznymi aromatami gorzkiej czekolady i przypraw korzennych. Przenikanie się tych intrygujących smaków to efekt pracy mistrza prażenia, który wydobył z ziaren całe ich bogactwo. Odpowiednio dobrany proces palenia nadaje jej niepowtarzalny smak i aromat.


Tak skomponowana mieszanka posiada wszystko, co potrzebne do przygotowania wyrazistej czarnej kawy i mocnego americano. Równie dobrze sprawdza się w kawach mlecznych, nie tracąc swojego charakteru i dając możliwość delektowania się energicznym smakiem w nieco łagodniejszej odsłonie. Jeśli lubisz czuć smak i konsystencję mocnej kawy na podniebieniu, doceniasz jej intensywne oblicze – mieszanka MK Cafe Select jest stworzona dla Ciebie.

Esencja intensywnej kawy

Tworząc tę mieszankę, specjaliści MK Cafe starali się osiągnąć zdecydowany bukiet, nie pozbawiony jednak wyrafinowanych aromatów i przyjemności. Dobre zbalansowanie zalet Robusty i Arabiki pozwoliło uzyskać kawe idealną na rozpoczęcie dnia, która Cię pobudzi, a równocześnie dostarczy zmysłowej satysfakcji. Charakterystyczne nuty przypraw korzennych oraz czekolady są dodatkowo wzmocnione przez świeże palenie, dzięki czemu będą wyczuwalne nawet w kawach takich jak latte, które składają się w znacznej części z mleka.

Opinie potwierdzone zamówieniem

Brak opinii

Dodaj opinię
Ocena *
*
*
Opublikowane zostaną tylko opinie potwierdzone zamówieniem