0

Kawa ziarnista MK Cafe Premium 1kg 100% Arabica

PLN 67.01
PLN 47.99
Wysyłamy w 48h

Gatunek: 100% Arabika.

Poziom intensywności: średnio intensywna

Profil smakowy:  Unikalna kompozycja ziaren pochodząca z najlepszych plantacji w Brazylii i Kolumbii. Wyczuwalne są w niej nuty ciemniej czekolady, prażonych migdałów i skórki pomarańczowej.

Opis

Kawa ziarnista MK CAFE PREMIUM 1KG 100% ARABICA

MK Cafe Kawa Ziarnista 1KG 100% Arabica to ceniona przez baristów na całym świecie unikalna kompozycja ziaren o wyjątkowym aromacie, pobudzającym zmysły i przywodzącym na myśl gorący klimat Brazylii i Kolumbii.To smak, który trzeba poczuć na własnym podniebieniu, aby przekonać się o nietuzinkowej złożoności nut smakowych i aromatów.

Dlaczego MK Cafe Kawa Ziarnista 1KG 100% Arabica jest tak dobra?

MK Cafe Kawa Ziarnista 1KG 100% Arabica jest esencją smaku czarnej kawy. Przez amatorów rozgrzewającego i pobudzającego napoju, a także baristów, jest ceniona za niepowtarzalny charakter. Sekretem smaku, jest odpowiedni proces produkcji. Kawa ziarnista 1kg z oferty MK Cafe jest wytwarzana wskutek skrupulatnego prażenia, a następnie mielenia ziaren. Efekt, to wykwintny smak, który jest wyczuwalny jeszcze długo po ostatnim łyku kawy.

Kawa ziarnista 1 KG od MK Cafe wyróżnia się bogatym smakiem

Sekretem kawy ziarnistej od MK Cafe, jest specjalny proces produkcji, polegający na prażeniu i mieleniu ziaren do odpowiedniego stopnia. Jeżeli dołączymy do tego specjalnie wyselekcjonowane ziarna, pochodzące prosto z Brazylii i Kolumbii, otrzymujemy wyjątkowo dobrą kawę. Każdy, kto posmakuje Arabiki, w jej profilu smakowym wyczuje wyraźne nuty ciemnej czekolady, prażonych migdałów, a także akcenty, dodające kawie wielowymiarowości – skórki pomarańczy.

Dlaczego bariści polecają MK Cafe kawę ziarnistą 1 KG 100% Arabica?

MK Cafe Premium to produkt najwyższej próby, który warto wybrać głównie ze względu na niesamowite doznania smakowe, jakie jest w stanie zapewnić smakoszowi. Bariści cenią ją za te cechy, ale również za to, że może być zaparzana w praktycznie dowolny sposób, a jakość i esencjonalność smaku pozostanie niezmienna. Prawdziwi specjaliści w swoim fachu zwracają także uwagę na to, że MK Cafe Kawa Ziarnista 1KG 100% Arabica ma wyjątkowo długo wyczuwalny smak – pełny i jednocześnie harmonijny. Sprawia to, że zawsze mają ją pod ręką.

Arabica– odmiana kawy, którą miłośnicy kawy na całym świecie

MK Cafe Kawa Ziarnista 1KG 100% Arabica jest produktem, który można z pełną odpowiedzialnością położyć na najwyższej półce z ziarnami typu Arabica. Oprócz nomenklatury znanej – chociażby z etykiet opakowań od MK Cafe, ziarna noszą również nazwę pochodzącą od języka łacińskiego – Coffea Arabica. Uprawiane i zbierane są głównie w takich częściach świata, jak Ameryka Środkowa i Południowa. Ziarna pochodzące z tego rejonu cechują się wyjątkowo esencjonalnym smakiem. Co więcej, Arabica jest najpopularniejszą odmianą kawy. Trudno się dziwić – daje każdemu, kto jej skosztuje, wyjątkowe doznania smakowe i jest doceniana nie tylko przez standardowych konsumentów, lecz także baristów.

Czym charakteryzuje się Arabica? Kilka ciekawych faktów na temat kawy

Kawa Arabica jest wyjątkowa nie tylko pod względem smaku. Wyróżnia się na tle innych odmian również innymi cechami. Po zamówieniu kawy Arabica z oferty MK Cafe warto wyjąć jedno ziarenko z opakowania i dokładnie przyjrzeć się jego wyglądowi. Trzymając je w palcach, można zauważyć podłużny i płaski kształt. Oprócz tego w środku ziarna znajduje się pęknięcie w kształcie litery „S”. Być może ma to związek z tropikalnym klimatem, w którym jest uprawiana. Arabica jest hodowana na stromych wzgórzach w krajach o gorącym i wilgotnym klimacie – Brazylii i Kolumbii.

Kawa Arabica nie tylko świetnie smakuje, lecz także pobudza do życia

Smak Arabiki ma wiele cech szczególnych, dzięki temu zachwyca esencjonalnością i pozostaje na długo w kubkach smakowych. Jednak nie jest to jedyny wyróżnik, jaki charakteryzuje Arabikę. Ta odmiana kawy potrafi niesamowicie pobudzić. Kawa ziarnista 1kg Arabica od MK Cafe jest idealną propozycją dla tych osób, które szukają mocnego impulsu do działania. Będzie również znakomitym wyborem dla baristów, chcących włączyć do swojego repertuaru kawę, która pobudza każdego, kto jej spróbuje w wyjątkowy sposób – jednocześnie sprawiając przyjemność nietuzinkowym smakiem. Arabica dostępna w ofercie MK Cafe ma kofeinę w zakresie od 1 do 1,5%.

Wybierz kawę MK Cafe Premium i ciesz się jej smakiem z najbliższymi

MK Cafe Kawa Ziarnista 1KG 100% Arabica jest znakomitą propozycją dla wszystkich osób, które szukają kawy o nietuzinkowym smaku. Arabica od MK Cafe zapada na długo w pamięci – esencjonalny aromat pobudza zmysły i sprawia, że każda chwila z filiżanką jest przyjemna. Sprzyja to spotkaniom ze znajomymi, czy w gronie rodziny. Dzięki temu kawa ziarnista 1kg od MK Cafe – polecana przez baristów, będzie znakomitym wyborem.

Opinie
Strona:
1 - 1 z 1 Pokaż:
10
Tomasz
Moja jak dotąd najlepsza kawa w przystępnej cenie za 100% Arabiki! Pierwszy raz spróbowałem kawy MK Cafe jeszcze w 1993 roku kiedy wchodziła na rynek w Słupsku by powrócić do niej od 2017 roku. Zbilansowany smak, aromat unoszący się podczas parzenia. Eksperymentuje z różnymi odmianami Guatemala i Kolumbia...sa super. Ale Premium to juz klasyk
Dodaj opinię
Ocena *
*
*