0

Kawa ziarnista MK Cafe Premium 1kg

PLN 80.41
PLN 51.99
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 51,99 zł/ 51,99 zł/kg
Wysyłamy w 48h

Poziom intensywności: średnio intensywna

Profil smakowy:  Unikalna kompozycja ziaren pochodząca z najlepszych plantacji w Brazylii i Kolumbii. Wyczuwalne są w niej nuty ciemniej czekolady, prażonych migdałów i skórki pomarańczowej.

Opis

Kawa ziarnista MK CAFE PREMIUM 1KG

MK Cafe Kawa Ziarnista 1KG to ceniona przez baristów na całym świecie unikalna kompozycja ziaren o wyjątkowym aromacie, pobudzającym zmysły i przywodzącym na myśl gorący klimat Brazylii i Kolumbii.To smak, który trzeba poczuć na własnym podniebieniu, aby przekonać się o nietuzinkowej złożoności nut smakowych i aromatów.

Dlaczego MK Cafe Kawa Ziarnista 1KG jest tak dobra?

MK Cafe Kawa Ziarnista 1KG jest esencją smaku czarnej kawy. Przez amatorów rozgrzewającego i pobudzającego napoju, a także baristów, jest ceniona za niepowtarzalny charakter. Sekretem smaku, jest odpowiedni proces produkcji. Kawa ziarnista 1kg z oferty MK Cafe jest wytwarzana wskutek skrupulatnego prażenia, a następnie mielenia ziaren. Efekt, to wykwintny smak, który jest wyczuwalny jeszcze długo po ostatnim łyku kawy.

Kawa ziarnista 1 KG od MK Cafe wyróżnia się bogatym smakiem

Sekretem kawy ziarnistej od MK Cafe, jest specjalny proces produkcji, polegający na prażeniu i mieleniu ziaren do odpowiedniego stopnia. Jeżeli dołączymy do tego specjalnie wyselekcjonowane ziarna, pochodzące prosto z Brazylii i Kolumbii, otrzymujemy wyjątkowo dobrą kawę. Każdy, kto jej posmakuje, wyczuje wyraźne nuty ciemnej czekolady, prażonych migdałów, a także akcenty, dodające kawie wielowymiarowości – skórki pomarańczy.

Dlaczego bariści polecają MK Cafe kawę ziarnistą 1 KG ?

MK Cafe Premium to produkt najwyższej próby, który warto wybrać głównie ze względu na niesamowite doznania smakowe, jakie jest w stanie zapewnić smakoszowi. Bariści cenią ją za te cechy, ale również za to, że może być zaparzana w praktycznie dowolny sposób, a jakość i esencjonalność smaku pozostanie niezmienna. Prawdziwi specjaliści w swoim fachu zwracają także uwagę na to, że MK Cafe Kawa Ziarnista 1KG ma wyjątkowo długo wyczuwalny smak – pełny i jednocześnie harmonijny. Sprawia to, że zawsze mają ją pod ręką.

Wybierz kawę MK Cafe Premium i ciesz się jej smakiem z najbliższymi

MK Cafe Kawa Ziarnista 1KG jest znakomitą propozycją dla wszystkich osób, które szukają kawy o nietuzinkowym smaku. Kawa od MK Cafe zapada na długo w pamięci – esencjonalny aromat pobudza zmysły i sprawia, że każda chwila z filiżanką jest przyjemna. Sprzyja to spotkaniom ze znajomymi, czy w gronie rodziny. Dzięki temu kawa ziarnista 1kg od MK Cafe – polecana przez baristów, będzie znakomitym wyborem.

Opinie potwierdzone zamówieniem
Strona:
1 - 1 z 1 Pokaż:
10
Tomasz
Moja jak dotąd najlepsza kawa w przystępnej cenie za 100% Arabiki! Pierwszy raz spróbowałem kawy MK Cafe jeszcze w 1993 roku kiedy wchodziła na rynek w Słupsku by powrócić do niej od 2017 roku. Zbilansowany smak, aromat unoszący się podczas parzenia. Eksperymentuje z różnymi odmianami Guatemala i Kolumbia...sa super. Ale Premium to juz klasyk
Dodaj opinię
Ocena *
*
*
Opublikowane zostaną tylko opinie potwierdzone zamówieniem