0

Kawa ziarnista MK Cafe Crema 500g

PLN 48.24
PLN 27.99
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 27,99 zł/ 55,98zł/kg
Wysyłamy w 48h

MK Cafe Crema to mieszanka kaw o bardzo uniwersalnym charakterze. Można z niej przyrządzić zarówno aksamitne espresso, jak też wykorzystać do przygotowania kaw z mlekiem, ponieważ jej smak doskonale komponuje się z naturalną słodyczą mleka.

Arabika wchodząca w skład MK Cafe Crema wypełnia kawowy bukiet aromatów, natomiast łagodna Robusta, której użyliśmy do tej kompozycji sprawia, że napar jest pełny i ma kremowe body.

Profil smakowy:

Wyczuwalne są w niej: miód, prażone orzechy oraz karmel

Opis
Kawa ziarnista MK Cafe Crema Polecana przez baristów unikalna kompozycja ziaren stworzona specjalnie do przygotowania idealnego cappuccino. Połączenie delikatnej i pełnej słodyczy Arabiki uprawianej w Ameryce Południowej z azjatycką Robustą daje świetny balans i aksamitne body – idealne do każdego rodzaju i stylu picia kawy. MK Cafe Crema dzięki swojemu uniwersalnemu charakterowi sprawdzi się więc zarówno jako intensywne espresso, jak również w kawach z mlekiem takich jak cappuccino czy latte macchiato. Bukiet będący połączeniem smaku miodu, prażonych migdałów i karmelu stanowi obietnicę kremowej przyjemności i delikatności w każdej filiżance. MK Cafe – SMAK, KTÓRY TRZEBA POCZUĆ.
Opinie potwierdzone zamówieniem

Brak opinii

Dodaj opinię
Ocena *
*
*
Opublikowane zostaną tylko opinie potwierdzone zamówieniem