0

Kawa ziarnista MK Cafe 3x1kg MIX

PLN 146.97
Wysyłamy w 48h

Zestaw kaw ziarnistych MK Cafe 3x1kg

Poziom intensywności: średnio intensywna

Profil smakowy: Unikalna kompozycja ziaren pochodząca z najlepszych plantacji w Brazylii i Kolumbii. Wyczuwalne są w niej nuty ciemniej czekolady, prażonych migdałów i skórki pomarańczowej.

Zawartość zestawu
  • Kawa ziarnista MK Cafe Premium 1kg
  • Kawa ziarnista MK Cafe Brazylia 1kg 100% Arabica
  • Kawa ziarnista MK Cafe Crema 1kg
Opis

Kawa ziarnista MK Cafe

Na zestaw kaw ziarnistych MK Cafe składają się trzy doskonale skomponowane ze sobą produkty. Pierwszym z nich jest wyborna mieszanka ziaren z Brazylii i Kolumbii zamknięta w MK Cafe Premium. Kolejnym – szlachetna 100% brazylijska Arabika. Ostatnią kawą wchodzącą w skład zestawu jest MK Cafe Crema – wyważone połączenie południowoamerykańskiej Arabiki i azjatyckiej Robusty. Takie egzotyczne trio spełni oczekiwania najbardziej wymagającego kawosza.

Kawa ziarnista MK Cafe Premium

W zestawie kaw ziarnistych nie mogło zabraknąć naszego bestselleru MK Cafe Premium. Ta polecana przez baristów kompozycja kaw stanowi balans pomiędzy delikatnością brazylijskich, a szlachetnością kolumbijskich ziaren. Na jej bukiet smakowy składają się ciemna czekolada, prażone migdały i orzeźwiająca nuta skórki pomarańczowej. Tak kuszące połączenie zaspokoi potrzeby najbardziej wymagającego kawosza.

Kawa ziarnista z Brazylii

Kolejnym produktem, który wchodzi w skład zestawu jest brazylijska kawa ziarnista 100% Arabika. Ma ona delikatny i słodki smak, a w jej bukiecie wyczujesz mleczną czekoladę oraz miód. Te zmysłowe aromaty są zasługą ziaren, które wraz z miąższem oddają się przyjemnym kąpielom słonecznym leżakując na brazylijskich polach kawowych. Dzięki temu MK Cafe Brasil zyskuje łagodny i naturalnie słodki smak. SMAK, KTÓRY TRZEBA POCZUĆ.

Kawa ziarnista MK Cafe Crema

Trio uzupełnia kawa ziarnista MK Cafe Crema – Arabika i Robusta. To propozycja dla osób lubiących zarówno klasyczne espresso, delikatne cappuccino, jak i warstwowe latte macchiato. Połączenie południowoamerykańskiej Arabiki i azjatyckiej Robusty daje idealny balans. Dzięki temu MC Cafe Crema jest niesamowicie uniwersalna. W jej bukiet wchodzą słodkie smaki miodu i karmelu oraz prażone migdały. Ta przemyślana fuzja woni czyni przygotowany na bazie tej kawy napar niebywale kuszącym.

Zestaw kaw ziarnistych MK Cafe zabierze cię w podróż na plantacje kawowców do rozpalonej słońcem Ameryki Południowej, gdzie poczujesz zapach brazylijskich i kolumbijskich ziaren. Oprócz tego poznasz orientalny smak azjatyckiej Robusty. Propozycja egzotycznych kawowych wojaży brzmi zachęcająco, prawda?

Opinie potwierdzone zamówieniem

Brak opinii

Dodaj opinię
Ocena *
*
*
Opublikowane zostaną tylko opinie potwierdzone zamówieniem