0

KAWA MIELONA MK CAFE PREMIUM OPAKOWANIE PREZENTOWE CZARNE 500G

PLN 50.64
PLN 35.99
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 35,99 zł/ 71,98 ‬zł/kg
Wysyłamy w 48h

Kawa mielona MK Cafe Premium 500 g w opakowaniu prezentowym to doskonały pomysł na wyjątkowy upominek na każdą okazję. Idealnie zbalansowany smak kawy to zasługa połączenia najlepszych cech ziaren kawy pochodzących z 3 kontynentów – Ameryki Południowej, Azji oraz Afryki, a wszystko to w eleganckim opakowaniu prezentowym.
Poziom intensywności: średnio intensywna Metody parzenia: odpowiednia zarówno do ekspresu jak i do tradycyjnej metody parzenia. Profil smakowy: Harmonijna kompozycja ziaren z trzech kontynentów.

Opis

MK CAFE PREMIUM MIELONA 500G

Idealnie zbalansowany smak kawy mielonej MK Cafe Premium to zasługa połączenia najlepszych cech ziaren kawy pochodzących z 3 kontynentów – Ameryki Południowej, Azji oraz Afryki. Ta harmonijna kompozycja powstała dzięki wiedzy i doświadczeniu najlepszych baristów oraz znawców kawy. Ziarna z Ameryki Południowej nadają kawie łagodny smak i naturalną nutę słodyczy, ziarna z Afryki odpowiadają za szlachetny aromat, z kolei ziarna z Azji sprawiają, że kompozycja jest wyrazista i intensywna. Właśnie tak powstaje kawa kompletna! MK Cafe Premium urzeka swoim szlachetnym, długo wyczuwalnym smakiem, w którym można rozpoznać nuty mlecznej czekolady, orzecha, a nawet melona.

Mexico Jaguar
Mexico Jaguar
Opinie potwierdzone zamówieniem

Brak opinii

Dodaj opinię
Ocena *
*
*
Opublikowane zostaną tylko opinie potwierdzone zamówieniem