0

Aeropress

1 Ocena(y)
PLN 139.00
Wysyłamy w 48h
Aeropress to niezwykle oryginalny, a przy tym łatwy w obsłudze zaparzacz tłokowy, przeznaczony zarówno dla osób, które rozpoczynają swoją przygodę z kawą, jak i tych, którzy lubią eksperymentować i poszukują niekonwencjonalnych sposobów zaparzania. Łączy w sobie zalety french pressu, tradycyjnego ekspresu oraz metody przelewowej. To na tyle ciekawa alternatywna metoda, że na całym świecie organizowane są mistrzostwa  
z przygotowywania kawy właśnie przy pomocy aeropressu. 

Za pomocą tego urządzenia w prosty sposób można uzyskać naprawdę wyśmienity napar o oryginalnych właściwościach. Aeropress pozwala eksperymentować z czasem parzenia, temperaturą wody oraz grubością mielenia ziaren, dzięki czemu mamy wpływ na moc kawy, jej intensywność i smak. Każdorazowo otrzymujemy stałą ilość kawy (250 ml), a zaparzanie trwa do kilku minut. Sprzęt wykonany jest z wytrzymałego i łatwego w utrzymaniu tworzywa. Jego niewielki rozmiar i lekkość pozwalają na przygotowanie doskonałej  kawy w niemal każdych warunkach.
Opinie potwierdzone zamówieniem
Strona:
1 - 1 z 1 Pokaż:
10
Marcin
Świetny sprzęt. Bardzo łatwy w użyciu i czyszczeniu. Można w nim zaparzyć pyszną kawę, na wiele sposobów. Można znaleźć mnóstwo przepisów, choćby z mistrzostw Świata. Aeropress nie jest w stanie zrobić espresso, ale kawa filtrowana wychodzi pyszna!
Dodaj opinię
Ocena *
*
*
Opublikowane zostaną tylko opinie potwierdzone zamówieniem